Zakelijke Beloved portretshoot Amsterdam
Elvira Virtual Sidekick wanneer je extra handen zoekt ter ondersteuning in of van jouw bedrijf en dat alles gewoon op afstand!
Elvira&ik hebben elkaar leren kennen doordat we gekoppeld zijn bij De Netwerkcarroussel. De netwerkmanier om in korte tijd een hoop mensen te spreken via zoom of een telefoongesprek. Klikt het, kun je iets voor elkaar betekenen, dan spreek je af. En zo geschiedde.
Elvira en ik hadden zo’n goede klik aan de telefoon dat we al snel besloten elkaar live te ontmoeten. Een paar weekjes terug zaten we dan ook heerlijk in de zon op het terras bij restaurant VROEG in Bunnik.
Enthousiast, energiek, doorpakker…enkele woorden die in mij opkomen als ik nu denk aan Elvira. Wat een leuke vrouw! Elvira is nog niet zo heel lang voor zichzelf bezig, maar heeft al een mooie vaste klantenkring opgebouwd.
Als dochter uit een aannemersfamilie is doorpakken en ergens voor gaan ook met de paplepel ingegoten. Heerlijk om dat te zien en te horen.
We spraken over van alles en nog wat. Haar opleidingen, voorgaande werkzaamheden, haar weg naar het ondernemerschap toe en ook over de toekomst. Waar wil je staan over 5 jaar?
Kortom, mooi gesprek gehad en Elvira besloot om een Beloved zakelijk beeldbank te laten maken door mij. Als ondernemer is het ontzettend belangrijk om jezelf te laten zien. Wie ben je, waar kun je jouw klanten mee van dienst zijn en waarom doe je wat je doet!
De passie, de energie die van je af straalt wanneer je verteld over jouw weg, jouw onderneming en je dromen…die leg ik graag vast!
In overleg besloten we om de fotosessie te doen in Amsterdam. Na een kop koffie gedronken te hebben bij Elvira thuis gingen we lekker aan de wandel. Bij Amsterdam denk ik altijd aan drukte, mensen, gebouwen, historie, veel verkeer…maar natuurlijk zijn er ook vele rustige, groene plekjes te vinden. En we hoefde niet ver…we liepen de deur uit en stonden meteen in een oase van groen aan een dijk. Prachtig stukje natuur waar Elvira vaak wandelt samen met haar man.
Tijdens onze wandeling kwamen de mooiste gesprekken tot stand. Niet alleen op zakelijk vlak, maar ook prive kwam langs. Niet zo gek ook wanneer je mensen vraagt naar hun persoonlijke weg. Waarom ben je gaan ondernemen? Wat zijn je drijfveren.
Je neemt per slot van rekening altijd JEZELF mee. En alle stappen in je leven maken JOU.
Mooi om Elvira over haar ‘pad’ te horen vertellen. Soms herkenbaar waardoor ik weer mijn visie of kennis kon delen.
Zakelijke Beloved portretshoot; wandelend tot de mooiste gesprekken en inzichten komen
Langs de dijk liepen we richting een stukje woonwijk waar we ook diverse mooie, leuke plekjes tegen kwamen die zorgden voor een andere omlijsting van haar portret. Op verschillende plekjes heb ik Elvira uitgenodigd te vertellen over haar bedrijf, haar toekomst, haar man, haar passies, drijfveren etc.
Door te praten over uiteenlopende onderwerpen zie je ook verschil in uitdrukking. Ik probeer goed te kijken naar ogen, de spiegeltjes van de ziel. Deze verrassen steeds weer. Ogen vertellen zo ontzettend veel. Heel mooi! En tevens voor mij een manier om te kijken of ik iemand ook daadwerkelijk te zien krijg.
Het Gemaal Amsterdam
Na een mooie fotoserie te hebben gemaakt rondom haar huis, zijn we in de auto gestapt. Op naar het favoriete restaurant van Elvira. Een plek waar ze met regelmaat komt. Prive, met man en familie, maar ook zakelijk. Op naar brasserie Het Gemaal. Wauw, wat een leuke plek! Letterlijk naast Het Gemaal vind je deze prachtige brasserie. Wat een fantastische locatie zo aan het water en wat een mooi restaurant! Unieke ligging, leuke mensen, mooie fotogenieke plek!
Eenmaal daar aangekomen troffen we ook haar vader die mede model zou staan tijdens de fotoshoot 😉 Hoe leuk om dit samen met je eigen vader te doen.
Wat een aardige man. Ook een rasechte ondernemer met het hart op de juiste plek. Leuk dat hij zijn dochter wilde helpen met deze fotoshoot.
Fijn om te werken met een bekende. Voor Elvira een veilige haven. Voor de camera staan blijft voor velen toch iets ‘ongemakkelijks’. Maar wanneer je 2 mensen met elkaar in gesprek laat gaan, elkaar dingen laat zeggen over de ander, meeneemt in een verhaal…dan wordt die camera snel vergeten.
In korte tijd hadden we een mooie serie beeldmateriaal gemaakt op dit mooie plekje.
En tja, als iemand dan de moeite heeft genomen zijn dochter te helpen met een zakelijke shoot. Dan neem ik ook graag de tijd voor een persoonlijk ’tintje’. Elvira en haar vader even samen op de gevoelige plaat vastleggen was een feestje. Met plezier gingen ze in op mijn uitnodiging bepaalde dingen tegen elkaar te zeggen. Heel mooi om te zien.
Kortom, een dag met een Gouden randje.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!